9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Грудня, 2023

У київському метро можна буде розплатитися смартфоном за поїздку

blankMastercard і Приватбанк презентували цифровий безконтактний гаманець на платформі Mastercard Enablement Digital Service (MDES) в Україні. Він дозволить користувачам розраховуватися в фізичних торгових точках за допомогою смартфона – досить буде його прикласти до POS-терміналу і оплата відбудеться.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Новація буде доступна для мобільних пристроїв з вбудованим NFC-чипом і версія програмного забезпечення Android 4.4 KitKat і вище. Для запуску гаманця для безконтактної оплати потрібно встановити додаток і активувати послугу в додатку Приват24.

Під час оцифровки платіжної картки створюється унікальний токен, використання якого забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції, відзначають в Mastercard.

У компанії говорять, що на сьогодні більше 50% POS-терміналів в Україні такий вид оплати.

Безконтактно, зокрема за допомогою смартфона, можна розрахуватися в вендінгових апаратах, паркомати, на АЗС, оплатити проїзд в громадському транспорті Києва. Так, наприклад, майже два роки існування технології в метро користувачі більше 7 млн ​​разів розрахувалися безконтактними картами і пристроями. При цьому 72% українських онлайн-користувачів стверджують, що воліли б здійснювати оплату саме за допомогою смартфона, – повідомили в Mastercard.

Останні новини:

Зараз читають