9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

У Києві представили чат-бот для оплати комунальних послуг в Facebook (відео)

У Київській міській державній адміністрації презентували чат-бот КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» по сплаті комунальних послуг через соціальну мережу Facebook. За словами першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, КП «ГІОЦ» першим серед комунальних підприємств ввело такий сервіс, покликаний стати додатковим каналом комунікації з клієнтом. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ІТС.

blank

Нагадаємо, що чат-бот – це віртуальний співрозмовник, створений для імітації живого спілкування з користувачем для спрощення оплати комунальних послуг із застосуванням соціальних мереж. Бот реагує на ключові слова і дозволяє приєднати до одного профілю в Facebook один або кілька об’єктів, а також частково або повністю оплатити рахунки за комунальні послуги. Аккаунт прив’язаний до ID-коду або QR-коду, зазначеного в паперовій квитанції, його потрібно буде ввести лише раз, при первинній авторизації. А ось дані банківської картки доведеться вводити при кожній оплаті, так як це питання безпеки.

Впровадження сучасних онлайн-сервісів робить оплату комунальних послуг для киян зручніше і дозволяє в кілька кліків, не виходячи з дому оплачувати комунальні послуги, економлячи час на чергах, без додаткових витрат, – зазначив перший заступник директора КП« ГІОЦ »Андрій Щербина. – З огляду на позитивний відгук і підтримку городян, ми і надалі плануємо розширювати сервіс для поліпшення якості обслуговування споживачів.

Щоб скористатися цією послугою, необхідно авторизуватися через мережу Facebook, за допомогою програми Messenger створити нове повідомлення, ввівши в графі адресата слово «ГІОЦ», або відправити повідомлення на сторінці . Для авторизації необхідно сфотографувати QR-код, розміщений на квитанції, або ввести платіжний ID-код, а після авторизації слід ввести відповідне питання, наприклад, комунальні послуги, опалення тощо

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають