9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Києві хочуть створити інтелектуальну транспортну систему

blankУ Києві хочуть створити інтелектуальну транспортну систему (ІТС), представники КМДА вже звернулися до мобільних операторів і службам таксі за інформацією про пробки для аналізу.

Чим більше місто, тим більше транспортних проблем він потенційно здатний принести своїм жителям і гостям. І навіть якщо всі дороги в порядку, а мости в місті ще не «втомилися від часу» і функціонують справно, то простий ранковий виїзд на роботу в центр зі спальних районів і зворотний маршрут здатні знизити швидкість пересування по автомагістралях до неприпустимого мінімуму. Тому нас не може не радувати інформація, про те, що представники КМДА думають не тільки про розвиток нових видів громадського транспорту, але і про реалізацію інтелектуальної транспортної системи (ІТС) столиці.

Про це повідомляє Національний промисловий портал.

Інформація про те, що київська влада в принципі розглядають можливість реалізації інтелектуальної транспортної системи в Києві з’явилася на facebook-сторінці заступника голови КМДА Іллі Сагайдака (до речі, вже колишнього заступника голови КМДА, Іллю Сагайдака звільнили за той самий «втомлений» Шулявський шляхопровід). Він зазначив, що представники міськадміністрації звернулися до мобільних операторів, операторам таксі і компаніям, які відстежують пробки, з проханням надати дані для впровадження ІТС.

Сьогодні провели робочу зустріч в КП« Київдорсервіс »з представниками служб таксі, операторами мобільного зв’язку, телекомунікаційними компаніями, приватними і комунальними транспортними організаціями по впровадженню інтелектуальної транспортної системи. Мета міста – зменшення заторів і шкідливих викидів в повітря за рахунок аналізу транспортних даних і поліпшення руху транспорту в цілому. Зараз розпочато діалог зі збору всіх необхідних даних, які необхідні для створення такої системи і отримання позитивних результатів на столичних дорогах. – Розповів Ілля Сагайдак.

Зі свого боку зазначимо, що КМДА не доведеться «винаходити велосипед», так як в більшості великих міст Європи, Азії та США досить давно працюють інтелектуальні транспортні системи різного рівня. Також при реалізації системи Києву явно знадобляться ті 8000 камер, які будуть встановлені в рамках програми «Безпечне місто».

Останні новини:

Зараз читають