9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Вересня, 2021

У 2016 році «Укртелеком» отримав 244 млн грн прибутку

 • Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» розповіло про фінансові результати за 2016 рік, в якому йому вдалося збільшити доходи від надання послуг інтернету.

  Представники найбільшого оператора фіксованого зв’язку в Україні також повідомили, що в минулому році «Укртелеком» інвестував практично мільярд гривень в розвиток і найбільшу в своїй історії модернізацію мережі. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  За даними оператора, «Укртелеком» стабільно забезпечує високі фінансові показники діяльності з 2014 року. За результатами 2016 року дохід залишається стабільним – 6,636 млрд грн (6,773 млрд грн в 2015 році), EBITDA компанії склала 1,765 млрд грн (1,864 млрд грн в 2015 році), маржа EBITDA 26,6%. Компанія досягла чистого прибутку в 244 млн грн, при цьому на її розмір істотно вплинуло зростання амортизаційних витрат, пов’язаних з переоцінкою основних фондів товариства. Вартість основних фондів збільшилася на 4,85 млрд грн, що призвело до зростання амортизаційних витрат в 2016 році.

  Дохід від телекомунікаційних послуг залишився на рівні 2015 року – понад 6 млрд грн. Рівень доходу від фіксованої телефонії зберігся, при цьому збільшилися доходи від надання доступу до мережі інтернет. Так, в 2016 році було надано послуг фіксованого телефонного зв’язку на суму близько 3,2 млрд грн, а до кінця року компанія обслуговувала понад 5,7 млн ​​абонентів.

  «В минулому році інвестиції в розвиток Укртелекому досягли практично мільярда гривень, що в рази більше, ніж в попередні періоди. Велика частина цих вкладень припадає на масштабні проекти з модернізації мережі в найбільших містах країни, що є вкрай необхідним для забезпечення конкурентоспроможності Укртелекому в майбутньому », – зазначив Юрій Курмаз, директор ПАТ« Укртелеком », коментуючи результати діяльності.

  Доходи від надання послуг широкосмугового інтернету продовжують рости і склали на кінець 2016 року 1,623 млрд грн, що на 12,4% більше, ніж роком раніше. На даний момент «Укртелеком» обслуговує понад 1,6 млн користувачів, поступово розширюючи географію надання послуги – так, в 2016 році було «інтернетизована» 170 населених пунктів. В цілому інтернет від «Укртелекому» є майже в 2130 містах і селах країни. Кількість користувачів послуги «Інтерактивне TV» за 2016 рік збільшилася майже на 50%, досягнувши понад 9,5 тисяч.

  У минулому році компанія представила нову пропозицію для бізнес-сегменту – «хмарні» сервіси в ЄС. Фізично Дата-Центр «Dattum» розташований в Латвії, але договір про надання послуги підписується з Укртелекомом. У 2016 році кількість підключень до послуги «Хмарна АТС» зросла втричі і досягла 6300 ліній.

  У порівнянні з попереднім роком майже в чотири рази зросли інвестиції в розвиток телекомунікаційної інфраструктури і склали 954 млн грн. «Укртелеком» продовжує реалізовувати масштабний проект з технічної модернізації своєї мережі в шести найбільших містах – Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та Львові. Ємність модернізованої мережі вже становить 100 тисяч ліній. Оновлена ​​мережу Укртелекому забезпечує клієнтів швидкісним інтернетом, цифровою телефонією і поруч сучасних сервісів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

  Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

  У Києві відкрили сучасний Урбан-парк (фото)

  На території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкрили першу частину спортивного кластера — Урбан-парк.Проєкт реалізується за...

  Перший корвет типу Ada приймуть до складу ВМС України у 2024 році

  Військово-морські сили України зарахують до складу новий корвет класу Ada вже у 2024 році.Про це в інтерв’ю армійським...

  На базі поромної переправи Орлівка-Ісакча створять річковий порт

  Інвестори та ініціатори запуску дунайської поромної переправи Орлівка-Ісакча мають намір в майбутньому перетворити поромний комплекс в річковий порт.Передає Національний...

  Оголошено тендер на реконструкцію аеропорту у Чернівцях

  Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА оголосило тендер в системі Prozorro на реконструкцію аеродрому в міжнародному аеропорту Чернівці.

  У МОЗ анонсували виробництво вакцин проти грипу в України

  Заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що в Україні збираються виробляти вакцину проти грипу.

  Ryanair планує агресивну експансію на українському ринку авіаперевезень

  Авіакомпанія Ryanair планує агресивну експансію в Україні, якщо буде підписано Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною, Європейським Союзом і її державами-членами.

  “Південмаш” виготовить перший комплект шасі для літака Ан-178 до кінця жовтня

  ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" має поставити перший комплект нових шасі для військово-транспортного літака Ан-178-100Р в кінці...

  Зараз читають

  Українські танки Т-80 провели стрільби за межі видимості з допомогою БПЛА “Фурія”

  Збройні Сили України на одному із полігонів у Рівненській області проводять конкурс на найкращий танковий екіпаж серед усіх родів...

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  Україна представила тренажери для ПТРК “Корсар” на виставці MSPO-2021 в Польщі (фото)

  Українська експозиція на чолі з ДП "СЗТФ "ПРОГРЕС" продемонструвала на виставці MSPO-2021, яка проходила з 7 по...

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі...