9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

У 2016 році «Укртелеком» отримав 244 млн грн прибутку

 • Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» розповіло про фінансові результати за 2016 рік, в якому йому вдалося збільшити доходи від надання послуг інтернету.

  Представники найбільшого оператора фіксованого зв’язку в Україні також повідомили, що в минулому році «Укртелеком» інвестував практично мільярд гривень в розвиток і найбільшу в своїй історії модернізацію мережі. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  За даними оператора, «Укртелеком» стабільно забезпечує високі фінансові показники діяльності з 2014 року. За результатами 2016 року дохід залишається стабільним – 6,636 млрд грн (6,773 млрд грн в 2015 році), EBITDA компанії склала 1,765 млрд грн (1,864 млрд грн в 2015 році), маржа EBITDA 26,6%. Компанія досягла чистого прибутку в 244 млн грн, при цьому на її розмір істотно вплинуло зростання амортизаційних витрат, пов’язаних з переоцінкою основних фондів товариства. Вартість основних фондів збільшилася на 4,85 млрд грн, що призвело до зростання амортизаційних витрат в 2016 році.

  Дохід від телекомунікаційних послуг залишився на рівні 2015 року – понад 6 млрд грн. Рівень доходу від фіксованої телефонії зберігся, при цьому збільшилися доходи від надання доступу до мережі інтернет. Так, в 2016 році було надано послуг фіксованого телефонного зв’язку на суму близько 3,2 млрд грн, а до кінця року компанія обслуговувала понад 5,7 млн ​​абонентів.

  «В минулому році інвестиції в розвиток Укртелекому досягли практично мільярда гривень, що в рази більше, ніж в попередні періоди. Велика частина цих вкладень припадає на масштабні проекти з модернізації мережі в найбільших містах країни, що є вкрай необхідним для забезпечення конкурентоспроможності Укртелекому в майбутньому », – зазначив Юрій Курмаз, директор ПАТ« Укртелеком », коментуючи результати діяльності.

  Доходи від надання послуг широкосмугового інтернету продовжують рости і склали на кінець 2016 року 1,623 млрд грн, що на 12,4% більше, ніж роком раніше. На даний момент «Укртелеком» обслуговує понад 1,6 млн користувачів, поступово розширюючи географію надання послуги – так, в 2016 році було «інтернетизована» 170 населених пунктів. В цілому інтернет від «Укртелекому» є майже в 2130 містах і селах країни. Кількість користувачів послуги «Інтерактивне TV» за 2016 рік збільшилася майже на 50%, досягнувши понад 9,5 тисяч.

  У минулому році компанія представила нову пропозицію для бізнес-сегменту – «хмарні» сервіси в ЄС. Фізично Дата-Центр «Dattum» розташований в Латвії, але договір про надання послуги підписується з Укртелекомом. У 2016 році кількість підключень до послуги «Хмарна АТС» зросла втричі і досягла 6300 ліній.

  У порівнянні з попереднім роком майже в чотири рази зросли інвестиції в розвиток телекомунікаційної інфраструктури і склали 954 млн грн. «Укртелеком» продовжує реалізовувати масштабний проект з технічної модернізації своєї мережі в шести найбільших містах – Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та Львові. Ємність модернізованої мережі вже становить 100 тисяч ліній. Оновлена ​​мережу Укртелекому забезпечує клієнтів швидкісним інтернетом, цифровою телефонією і поруч сучасних сервісів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катеру Island для ВМС готується до відправки у США

  П’ятий екіпаж майбутнього патрульного катеру типу Island готується до відправки на навчання до США у Балтимор.

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і глибокою модернізацією.

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  Зараз читають

  КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс в інтересах іноземного замовника

  Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс ближньої дії для іноземного замовника.

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка"...

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.