9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Швейцарці купили велику українську IT-компанію IntroPro

blankОдин з найбільших розробників програмного забезпечення Luxoft придбав українську IT-компанію IntroPro, яка розробляє програмне забезпечення для клієнтів в сфері телекому і медіа. Про це йдеться в повідомленні Luxoft. Передає Дело.

Фінансові подробиці угоди не розкриваються. Як говориться в повідомленні, угода дозволить поглибити компетенції Luxoft і розширити пропозиції для бездротових, кабельних і супутникових провайдерів.

Компанія IntroPro має офіси в Києві, Лос-Анджелесі та Нью-Джерсі. Вона генерує більше 90% свого доходу від сектора телекомунікацій і медіа, обслуговуючи кілька клієнтів, які базуються в Північній Америці.

Luxoft займається розробкою програмного забезпечення і експортом ІТ-послуг, в якій працює більше 10 000 чоловік. Luxoft був заснований в 2000 році.

Компанія надає широкий спектр послуг, пов’язаних з програмним забезпеченням для різних платформ і технологій. Компанія має 27 офісів в 15 локаціях у всьому світі з центрами розробки в Центральній і Східній Європі, а також Північній Америці та Азії.

Обидві компанії входять в рейтинг ТОП-25 найбільших IT-компаній України. Luxoft знаходиться на третьому місці – в Україні на неї працює понад 3,7 тис. Фахівців. Офіси компанії знаходяться в Києві, Дніпрі та Одесі. IntroPro займає 22-е місце – в компанії працюють понад 500 фахівців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають