9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

“Розетка” запускає віртуальне туристичне агентство

Відомий український онлайн-гіпермаркет «Розетка» запускає віртуальне туристичне агентство rozetka.travel. Онлайн-сервіс дозволятиме забронювати та оплатити тури онлайн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

На відміну від звичайних туристичних агентств та агрегаторів,
Rozetka Travel дозволяє купити тур повністю в мережі Internet. без візиту в турагентство. Сам процес купівлі, за словами розробників, займає кілька кліків.

Всі звикли легко купувати онлайн авіаквитки, бронювати готелі, квартири по всьому світу. Але покупка туру за масовими чартерними напрямками (Туреччина, Єгипет, Греція та іншим країнам) все ще чомусь передбачає відвідування турагента. Ми хочемо це змінити, — коментує CEO Rozetka Travel Юлія Челікпазу.

Під час оплати кошти на карті тільки блокуються. У випадку якщо туроператор не підтвердить заявку — на протязі 10 хвилин вони повернуться власнику. Оплата здійснюється без комісій. У разі підтвердження туру кошти відправляються безпосередньо на розрахунковий рахунок туроператора. Після покупки туру через Rozetka Travel всі необхідні документи з’являться в особистому кабінеті покупця і продублюється на e-mail.

Сервіс агрегує актуальні тури пакетні тури по базах найбільших туроператорів України, до якої вже підключені Anex Tour, TUI, Tez Tour, Pegas Touristik, Mouzenidis Travel та інші. Пропозиції цих компаній будуть доступні для покупки. За словами представників “Розетки”, компанія не впроваджуватиме жодної комісії та відсотків і показує клієнтам реальні ціни від туроператорів.

Сервіс Rozetka Travel побудований на базі стартапу TripSee, який «Розетка» купила після об’єднання з EVO та на даний момент знаходиться в режимі бета-тестування. Також працює цілодобова телефонна служба підтримки і плануються офлайнові точки. Коли саме сервіс запрацює на повну — поки не повідомляється.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають