9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Російська МТС продає “Vodafone Україна” азербайджанській компанії Bakcell за $734 млн

Російська компанія МТС уклала угоду про продаж свого бізнесу в Україні.

Вона готова продати “Vodafone Україна” за $734 млн “дочці” азербайджанської компанії Bakcell – ТОВ Telco Solutions and Investments. Про це йдеться в заяві компанії, яка є в розпорядженні РБК.

“Угода комплементарна оновленій стратегії МТС, яка передбачає концентрацію зусиль на російському ринку, що генерує понад 90% виторгу групи, і розвиток на основі базового телеком-бізнесу комплексу сучасних цифрових сервісів. З урахуванням незначної частки українського бізнесу в масштабі групи МТС збереже привабливий рівень дивідендних виплат у межах ухваленої на початку року політики”, – зазначив президент МТС Олексій Корня.

Угоду МТС буде проведено через дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l., яку зареєстровано в Люксембурзі. Азербайджанській компанії відійде зареєстрована в Нідерландах Preludium BV, яка, зі свого боку, є єдиним акціонером “Vodafone Україна”, пише видання.

“Vodafone Україна” – один із трьох найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні. Під цим брендом оператор працює з 2015 року. До цього працював під брендом МТС. Бренд Vodafone в Україні належить компанії Preludium BV, проте кінцевим власником є російська компанія МТС.

“Vodafone Україна” обслуговує 19,7 млн абонентів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають