9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Проведення телекомнікаційних мереж до будинків будуть здійснювати за стандартами ЄС

Уряд затвердив єдині правила розміщення будинкових телекомунікаційних мереж та доступу провайдерів до інфраструктури будинків

Всім нам відома ситуація, коли у під’їздах, на клітинах та на дахах будівель розміщено цілі жмути кабелів, обладнання хаотично висить на стінах, іноді проводка та кабелі звисають з дахів просто неба. Щоб навести лад в цій сфері Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України прийняло ряд постанов, якими вводяться вимоги до проведення та розміщення телекомункаційних мереж аналогічні європейським.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Міністерства.

Ми наводимо порядок у розміщенні  телекомунікаційних мереж у будинках (як у вже збудованих, так і новому будівництві) за  стандартами ЄС. Встановлюємо прозорі правила взаємодії власника та провайдера, дерегулюємо умови доступу провайдерів до споживача, — зазначив міністр Геннадій Зубко.

Правила стосуються розміщення, модернізації, експлуатаційного та технічного обслуговування засобів телекомунікацій та порядку взаємодії власника інфраструктури об’єкта будівництва і замовника доступу (провайдерів).

Положеннями визначається порядок звернення замовника до власника інфраструктури щодо отримання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі (БРМ), строк розроблення та видачі технічних умов з доступу, порядок розроблення і погодження проектної документації, строки укладення договору та умови його розірвання, порядок та умови припинення користування елементами інфраструктури БРМ, демонтажу технічних засобів телекомунікацій, розміщених без укладання договору з доступу до інфраструктури БРМ тощо.

Останні новини:

Зараз читають