9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Програма розвитку муніципальної інфраструктури України запускає новий офіційний сайт

Компанія WD&SS, що спеціалізується на побудові систем інтегрованих
маркетингових комунікацій, web-технологіях і цифровій дистрибуції, стала web-партнером Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Багатогалузева інвестиційна Програма розвитку муніципальної інфраструктури України
(ПРМІУ, UMIP) – запускає новий офіційний сайт. Web-партнером Програми розвитку
муніципальної інфраструктури України стала компанія Web Design & Software Solution (WD&SS).

Нове інтернет-обличчя розроблено з метою швидкого, логічного та зручного доступу
користувачів до інформації, яка стосується реалізації Програми. Усі данні структуровано та логічно викладено у відповідних інфраструктурних секторах. Відтепер усі новини, зміни та оголошення будуть першочергово публікуватися на офіційному сайті. Для підготовки необхідних документів, користувачі можуть зручно користуватись розділом навантаження, де знаходяться необхідні зразки та бланки.

Команда WD&SS рада приєднатися до дійсно важливої для нашої країни Програми.

Справка:

Програма розвитку муніципальної інфраструктури України (ПРМІУ, UMIP) – багатогалузева інвестиційна Програма, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) разом із Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Міністерством фінансів України.

WD&SS www.wdss.com.ua – інноваційне маркетингове агентство, що спеціалізується на побудові систем інтегрованих маркетингових комунікацій, цифровій дистрибуції продукції виробників на експортних ринках та імпортерів. Компанія об’єднує можливості високих технологій, дизайну і цифрових трендів, маркетингу, PR і web-
розробки для реалізації бізнес-задач клієнтів.

Останні новини:

Зараз читають