9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Польська ІТ-компанія «Future Processing» створить у Тернополі нові робочі місця

blankТернопільський міський голова Сергій Надал та голова правління товариства «Future Processing» Ярослав Чая підписали угоду про співпрацю.

У Тернополі з офіційним візитом перебуває делегація польського міста Глівіце. Компанія «Future Processing» (Польща), яка має успішний досвід роботи в Європі, вирішила створити в місті нові робочі місця у сфері ІТ-технологій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Урядовий кур’єр”.

«Вірю, що у нас буде успішна співпраця з вашим містом. Хочу зазначити, що ми плануємо працевлаштувати приблизно 100 людей, проте все-таки наша мета – не у кількості робочих місць, а у якості продукту», – зазначив голова правління товариства «Future Processing» Ярослав Чая.

Цю подію також прокоментував  міський голова Тернополя Сергія Надал.

«ІТ-компанія зі 100% польськими інвестиціями зареєструвалася у Тернополі і готується створити у нас до 100 робочих місць, – розповідає Сергій Надал. – Знаю, що компанія проводила перші конкурси для набору працівників, у якому брали участь не лише тернополяни, а й жителі інших міст. У Тернополя також є перспективи, адже у місті багато студентів, які вивчають ІТ. Дуже надіюся, що діяльність компанії буде успішною і зі своєї сторони гарантуємо максимальне сприяння».

Останні новини:

Зараз читають