9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Оприлюднено графік запуску 4G в регіонах України

В Україні почався процес запуску 4G в містах та селах з населенням від 2 тисяч осіб. Для цього українські мобільні оператори Vodafone, Lifecell і «Київстар» звернулися до Національної комісії з питань радіомовлення, зв’язку та інформатизації з заявою про перерозподіл частот в діапазоні 900 МГц для розвитку мереж 4G.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу НКРЗІ

Після рефармінгу частот уряд внесе зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу та визначить вартість ліцензії. Найімовірніше запуск LTE в діапазонах 900 МГц розпочнеться з 1 липня. Згідно з умовами нової ліцензії, швидкість інтернету повинна становити не менше 2 Мбіт/с у всіх населених пунктах з населенням понад 2000 жителів. Реалізація цього проєкту має відбутися протягом наступних двох років, а на шляхах міжнародного і національного значення – протягом 30 і 48 місяців відповідно.

blank

Нагадаємо, у серпні 2019 року, між мобільними операторами «Київстар«, Vodafone і Lifecell було досягнуто згоди про перерозподіл радіочастот в діапазоні 900 МГц. Дані частоти будуть використані з метою збільшення 4G-покриття. У перспективі воно може покрити майже 100% населення України. Виняток становить окуповані території.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають