9.5 C
Alba Iulia
Субота, 6 Березня, 2021

Обсяг угод у сфері IT в Україні протягом 2017 року зріс на 231% (інфографіка)

 • У 2017 році було укладено 44 угоди, а в 90% угод провідними були іноземні інвестиційні фонди

  Загальний обсяг угод у 2017 році становив $ 265 млн, це на 231% більше за показник 2016 року. Іноземний капітал склав 96% загального обсягу інвестицій, при тому що у 2016 році та раніше зовнішній і локальний капітал розподілявся майже порівну.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN 

  Фонд AVentures Capital за підтримки асоціації UVCA, UAngel і видання Ukraine Digital News підготував нову редакцію Dealbook of Ukraine. Це дослідження присвячено найбільшим операціях українського ринку стартапів і венчурних інвестицій.

  Середня сума інвестиції зросла до $ 500 000 на seed-раунді (зростання на 16%) і до $ 4,8 млн на стадії А (в 3 рази більше показників 2016 року).

  Змінилася також структура за об’єктами інвестування. Левову частку всіх інвестицій (74%) було спрямовано у розробку програмного забезпечення.

  Найбільшими українськими компаніями з міжнародними доходами стали Genesis, Grammarly, PDF Filler, Kodisoft, CEX IO та ін. Серед найбільш активних інвесторів можна виділити: SOROS, Horizon Capital, AVentures, General Catalyst, Dragon Capital.

  До трійки найбільш угод потрапили Grammarly, BitFury та Petcube.

  Повністю інформацію щодо угод можна подивитися за посиланням.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.

  Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника

  Компанія SpaceX погодилася запустити на орбіту український супутник Січ 2-1. Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією....

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова правління АТ "Уркзалізниця" Володимир Жмак...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Зараз читають

  З 1 березня для українців відкрито нові напрямки безвізу

  З 1 березня для громадян України почне діяти безвізовий режим з карибською острівною державою Гренада, а також...

  Україна реалізовуватиме проєкт високошвидкісної залізниці за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччини

  "Укрзалізниця" розраховує запустити концесійний проєкт високошвидкісного руху в Україні за допомогою інвесторів з Китаю, Кореї та Туреччині.

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.

  Відчужене майно київського заводу “Більшовик” повернули державі

  Верховний суд вирішив повернути державі незаконно відчужене майно заводу "Більшовик" у Києві.Передає Національний Промисловий...