9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

Обсяг угод у сфері IT в Україні протягом 2017 року зріс на 231% (інфографіка)

У 2017 році було укладено 44 угоди, а в 90% угод провідними були іноземні інвестиційні фонди

Загальний обсяг угод у 2017 році становив $ 265 млн, це на 231% більше за показник 2016 року. Іноземний капітал склав 96% загального обсягу інвестицій, при тому що у 2016 році та раніше зовнішній і локальний капітал розподілявся майже порівну.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN 

Фонд AVentures Capital за підтримки асоціації UVCA, UAngel і видання Ukraine Digital News підготував нову редакцію Dealbook of Ukraine. Це дослідження присвячено найбільшим операціях українського ринку стартапів і венчурних інвестицій.

Середня сума інвестиції зросла до $ 500 000 на seed-раунді (зростання на 16%) і до $ 4,8 млн на стадії А (в 3 рази більше показників 2016 року).

Змінилася також структура за об’єктами інвестування. Левову частку всіх інвестицій (74%) було спрямовано у розробку програмного забезпечення.

blank

Найбільшими українськими компаніями з міжнародними доходами стали Genesis, Grammarly, PDF Filler, Kodisoft, CEX IO та ін. Серед найбільш активних інвесторів можна виділити: SOROS, Horizon Capital, AVentures, General Catalyst, Dragon Capital.

До трійки найбільш угод потрапили Grammarly, BitFury та Petcube.

blank

Повністю інформацію щодо угод можна подивитися за посиланням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають