9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

«Нова пошта» тестує Bluetooth-маячки, які повідомляють користувачам про посилках

blankКомпанія «Нова пошта» тестує Bluetooth-маячки iBeacon в десяти відділеннях Києва. Користувачі, у яких на смартфонах є додаток компанії, можуть з їх допомогою отримувати дані про своїх посилках.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

Щоб користуватися маячками, потрібно встановити додаток і включити Bluetooth на підході до відділення «Нова пошта». У цьому випадку користувач зможе на вході до відділення в смартфоні побачити інформацію про всіх експрес-відправленнях, які готові тут до видачі, а також номер своєї картки (його можна зісканувати з екрану смартфона).

Нагадаємо що: “Нова пошта” планує обзавестися власними літаками

У майбутньому за допомогою маячків і програми користувач зможе повідомляти персоналу відділення, що прийшов за посилкою. У компанії розраховують, що це допоможе впоратися з чергами, і в цілому скоротить час перебування клієнтів у відділеннях. Також в майбутньому клієнтам будуть повідомляти про акції та пропозиції інтернет-магазинів, які працюють з «Нова пошта».

Зараз маячки працюють в десяти відділеннях, але якщо тести пройдуть нормально, в компанії розглянуть можливість розширити цю технологію на всі відділення Києва та інших міст.

У минулому році компанія вже тестувала технологію iBeacon у вересні на конференції Ukrainian E-commerce congress. Учасники конференції, у яких був включений Bluetooth і встановлено додаток компанії, на вході отримували повідомлення з програмою івенту.

Останні новини:

Зараз читають