9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

На щорічній конференції TechCrunch Disrupt вперше запрацював український павільйон стартапів

На щорічній конференції технологій TechCrunch Disrupt за підтримки Мінекономіки вперше запрацював український павільйон стартапів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

TechCrunch Disrupt 2022 – це одна з найбільш відомих у світі подій для стартапів. Цьогоріч конференція відбувається у Сан-Франциско з 18 по 20 жовтня.

Ukrainian Startup Pavilion є спільною ініціативою Міністерства економіки та Міністерства цифрової трансформації України, що проходить за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Генерального консульства України в Сан-Франциско. Головним організатором є Ukrainian Bridge, співорганізатор – Український фонд стартапів.

Щороку захід відвідують до 10 тисяч учасників із 125 країн світу – власники стартапів, інвестори, потенційні клієнти, урядовці. Це гарна нагода дізнатись новини галузі, отримати нові знання та відзначати досягнення у цій сфері. 

“Розвиток інновацій та залучення інвестиції, в тому числі в стартапи, є одним із пріоритетів Уряду. Адже в умовах викликів, які перед нами ставить війна, саме інвестиції є основою відбудови та подальшого розвитку економіки. Ми працюємо над тим, аби, з одного боку, стимулювати ділову активність та спрощувати регуляторне середовище в країні, а з іншого – гарантувати безпеку та страхування інвестицій у воєнний і повоєнний час”, –  зазначив заступник міністра економіки Олександр Грибан, який у межах підготовки до TechCrunch Disrupt 2022 взяв участь у панельній дискусії на тему інвестиційного клімату та привабливості України.

За попередніми оцінками Мінекономіки, інвестиційний потенціал індустрії інновацій та технологій становить близько $11 мільярдів. Зокрема, сектор IT зазнав найменших втрат за час війни: зберіг 95% обсягів контрактів та суттєво збільшив експортні надходження.

«Надзвичайно важливо представити світу українську стартап-екосистему на одній із найважливіших технологічних подій, особливо у воєнний час. Наше завдання — показати міжнародній спільноті, що попри всі виклики, українська tech-індустрія зберігає свою стійкість, ефективність та інвестиційний потенціал»,  – пояснила Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

У Сан-Франциско на стенді TechCrunch Startup Alley представлені 10 стартапів з нашої країни:

  • elKYC – рішення для перевірки клієнтів бізнесу в умовах реального часу;
  • Nanit Robotics — освітній робот, що має інноваційний підхід для виявлення творчих та технічних здібностей дітей;
  • QAI – платформа тестування ігор на основі машинного навчання;
  • Harmix – інтелектуальний сервіс, який автоматично добирає музику для відео.
  • Cardiomo – медична переносна технологія для моніторингу стану серця в реальному часі;
  • Shortage — міжнародний маркетплейс гуманітарних товарів для України.
  • Howly — платформа, де люди можуть отримати онлайн-консультації від різних експертів 24/7;
  • Numo ADHD — навчальний додаток для дітей, що мають синдром дефіциту уваги з гіперактивністю;
  • Zeeon — метавсесвіт для публічного спілкування та коворкінгу;
  • Vanongo — логістична платформа, що допомагає доставляти гуманітарну допомогу в Україну.

“Українська інноваційність, рішучість створювати нове та здатність генерувати нестандартні рішення викликають значний інтерес світового бізнесу. Ми бачимо це за першими результатами роботи міжнародної платформи для залучення інвестицій в нашу економіку – Advantage Ukraine. Тож подальше налагодження співпраці іноземних інвесторів з Українським фондом стартапів – важливий крок у цьому напрямку”, – додав Олександр Грибан. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають