9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

На Львівщині запрацює надточна система розпізнавання людей та автомобілів

У Львові презентували систему надточного розпізнавання людей та автомобілів, яка розширить функціонал централізованої системи відеоспостереження в області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Твоє місто.

Проєкт має назву «Vision» і є доповненням програми «Безпечна Львівщина». Про це під час брифінгу 11 квітня повідомив керівник Головного управління національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський.

«У нас працює програма відеонагляду «Безпечна Львівщина», що включає в себе 1400 камер. «Vision» – це розвиток і надання нових функцій цій програмі, це аналітична робота з камерами, що ми маємо, і які будемо долучати, відповідно до планів на цей рік», – пояснює він.

Камери, що вже працюють в області, дають змогу відстежувати скоєні кримінальні злочини, допомагають їх розкривати. Система «Vision», яку розробили спільно з Львівським ІТ кластером, – наступний крок. З її допомогою можна аналізувати цифрові дані, що надходять з камер, робити це швидше, краще розпізнавати номерні знаки, марки автомобілів, обличчя людей тощо.

Очільник Львівщини Максим Козицький також закликав громади області долучатися до проєкту та передбачати кошти у своїх бюджетах на такі системи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають