9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

На Львівщині побудують ІТ-містечко для робітників креативних індустрій

У Львівській області планують побудувати IT-містечко для молоді та представників креативних індустрій.

Про це повідомив президент International Technology Transfer Association (ITTA) і Фонду реконструкції та розвитку України Артем Гончаренко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

«Наразі ми знайшли ділянку на Львівщині. Найближчим часом розпочнеться юридичний процес. Плануємо протягом літа побудувати перші кампуси, куди можна буде залучати іноземних партнерів та айтішників, креативні індустрії, молодь для створення майданчика для обговорення та створення стартапів», – розповів Гончаренко.

За його словами, вже є домовленості щодо виділення земельної ділянки на Львівщині площею 8 га. Проєкт передбачає будівництво кампусів заввишки не більш як п’ять поверхів. Загальна площа просторів становитиме 10 тис. кв. м.

Кампуси містечка зможуть прийняти до 1 тис. учасників, також передбачено будівництво місць тимчасового проживання. Окрім того, реабілітаційний центр у складі технопарку буде розрахований на 500-600 місць. Раніше створення таких містечок планувалося на Київщині, в Харкові, Одесі, Львові.

«Будівництво такого центру в Харкові ми перенесли на післявоєнний час. Розпочнемо спілкування з місцевою владою про те, що потрібно врахувати будівництво такого містечка креативних індустрій у плані відновлення міста», – розповів президент ITTA.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають