9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

На Донбасі будують чергову телевізійну вежу (фото)

У Попаснянському районі Луганської області будують ще одну телевежу для трансляції українських каналів на окуповані території.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Радіотелевізійна передаваюча станція буде мати вежу висотою 150 метрів.

Будівництво стартувало напередодні, зокрема вже виконано земляні роботи, армування фундаменту телевежі та апаратного комплексу, інші підготовчі роботи. Наразі триває заливка фундаменту під опору вежі, на який піде 260 кубічних метрів бетону.

«Інформаційну війну ми поки що програємо, тому будівництво цієї РТПС для нас дуже важливе. По-перше, вона «закриє останню дірку» в ефірі Луганщини. По-друге, сигнал українських телерадіомовників стане доступним не лише жителям Попаснянського та Новоайдарського районів, а й мешканцям непідконтрольних територій Луганщини та Донеччини. А це близько 200 тисяч людей, що проживають у 50-кілометровій зоні від майбутньої станції», – прокоментував подію очільник Луганської області Сергій Гайдай.

Проєкт «Будівництво радіотелевізійної передаючої станції в Попаснянському районі Луганської області» було визнано переможцем відкритого конкурсу серед проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Загальна вартість будівництва становить майже 46,8 млн грн, з яких 18,3 млн – кошти обласного бюджету.

У 2018 році в місті Гірник Донецької області побудували нову телевізійну вежу висотою 190 метрів, сигнал з телевежі має покрити всю територію Донецької області, в тому числі й окуповані райони.

“З надією на правдиву інформацію, з вірою в розвиток телекомунікацій України, з любов’ю до своєї справи ми побудували телевежу в Гірнику Донецької області. Її висота 190 метрів, це найвища вежа, побудована за часів незалежності України” – повідомила тоді телекомунікаційна компанія Телемережі України

Перед цим в березні 2017 року, у селі Чонгар, Херсонської області відкрили телевізійну вежу, яка мовитиме на територію окупованої Автономної Республіки Крим.

Радіосигнал з вежі сягає 130 км, а 32 цифрові телеканали можна буде дивитися на відстані у 60 кілометрів.

Зведення цих телевізійних веж покликано забезпечити українських громадян на окупованих територіях інформацією вільною від російської пропаганди.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають