9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Мобільний оператор lifecell надав медпрацівникам безкоштовні дзвінки та інтернет

Мобільний оператор компанія lifecell надала медпрацівникам безкоштовні 20 ГБ і 1,50 тис. Хвилин дзвінків по Україні до 30 квітня 2020 року.

“З 22 березня ми почали нараховувати безкоштовно 20 ГБ інтернету і 1500 хвилин для дзвінків на міські і мобільні по Україні медичним працівникам, які мають номери lifecell… Зараз хвилини і гігабайти нараховані вже майже 6 тис. медпрацівників по всій Україні, вони отримали відповідні СМС”, – йдеться в повідомленні оператора в соцмережі Facebook.

lifecell пропонує медпрацівникам-абонетам, ще не отримали додаткові хвилини, приєднатися до програми через відповідний код доступу (*440*3#) або ж заповнивши форму на сайті оператора.

“Хвилини та гігабайти будуть нараховані через кілька днів після перевірки вашого номера телефону Національною службою здоров’я України в електронній системі охорони здоров’я. Також переконайтеся, що саме ваш номер lifecell вказано в електронній системі охорони здоров’я”, – наголошується в повідомленні.

Оператор також заявив про свою готовність до співпраці з іншими медичними інформаційними системами і працює над додатковими способами реєстрації.

Хвилини і гігабайти можна використовувати в 30 квітня поточного року, при цьому діючий тариф абонента не змінюється.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають