9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Мешканець Харківа створив Telegram-бота для пошуку дешевих автобусних квитків до Європи

Харків’янин створив Telegram-бота для пошуку дешевих автобусних квитків по Україні та Європі

Якщо ви збираєтеся в подорож і шукаєте самі бюджетні автобусні квитки, варто звернути увагу на Bussy_bot. Це Telegram-бот, який допомагає знайти найдешевші квитки по 3199 маршрутами від 214 перевізників.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ain.ua 

Щоб скористатися ботом, досить ввести місто виїзду, місто приїзду і дату подорожі, після чого на екрані протягом декількох секунд з’явиться список варіантів. Купити квиток можна через бота – перейшовши за посиланням на сторінку бронювання.

«Бассі» виконаний в стилі кота і спілкується з використанням муркотіння, нявкання і котячих смайлів. Таким чином розробник хотів зробити спілкування з ботом більш приємним для користувача. Бот доступний на двох мовах – англійській і українській.

Cтворив ,бота харків’янин Владислав Сіріньок. Ідею створення такого бота підказав йому друг, який часто подорожує по Європі. Публічне тестування почали в кінці минулого тижня.

Отримали більше 100 користувачів в першу добу і теплі відгуки. Я думаю, зіграла роль «котячого» брендингу, – повідомив Владислав

Розробник планує запустити кампанію на ProductHunt з орієнтацією на ЄС. В майбутньому Владислав також обіцяє зробити бота «розумніші» і забезпечити його великою кількістю можливостей.

Зараз я збираю фідбек від користувачів, щоб зрозуміти, які функції їм дійсно потрібні. Доводиться враховувати специфіку розробки conversational interfaces ( «розмовних інтерфейсів») – чат-бот повинен надати користувачеві необхідні результати максимально швидко і з мінімумом когнітивної навантаження. Тобто без необхідності писати багато тексту, натискати багато кнопок, і т.д., – пояснив Влад.

Покищо бот переадресовує користувача на загальну систему бронювання та оплати, але в подальшому розробники планують спростити процес оплати квитків, зробивши можливим оплату прямо в Telegram.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають