9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Мерія Миколаєва хоче встановити «розумні» зупинки з інтернетом і підігрівом

У Миколаєві хочуть встановити «розумні» зупинки. У таких комплексах можна буде зігрітися, підключитися до інтернету і при необхідності викликати поліцію.

Про це повідомили у відділі інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради.

Так, 11 січня мер Миколаєва Олександр Сенкевич зустрівся з делегацією англо-американської компанії CLA Urban International. Ця компанія відвідала Миколаїв на запрошення «Агентства розвитку Миколаєва», щоб презентувати свій проект сучасних зупинкових комплексів та вуличного освітлення.

«Такі зупинки підпадають під визначення «розумні». Там передбачені точки доступу до інтернету, підігрів даху і бічних панелей, тривожна кнопка для виклику поліції, екрани високої роздільної здатності та інформаційне табло. Ці комплекси повністю автономні, адже використовують енергію, вироблену сонячними батареями, і можуть пропрацювати 5 днів при похмурій погоді, коли відсутнє джерело енергії. Крім того, там можлива установка камер відеоспостереження та іншого обладнання. Що стосується вуличного освітлення, то воно також буде працювати від сонячних батарей, що забезпечить повну автономність. Передбачено використання сучасних LED-світильників», – зазначено в повідомленні.

Як пілотний проект компанія CLA Urban International пропонує встановити два сучасних зупинкових комплексу. Якщо проект успішно втілять в життя, буде розглядатися можливість продовження співпраці в рамках співфінансування з містом. Крім того, можливо і створення підприємства з виробництва таких комплексів в Миколаєві – на даний момент зупинки виробляють в США.

«Сторони обговорили місця, де можна було б розмістити перші в Миколаєві« розумні »зупинки. Після цього фахівці компанії CLA Urban International зроблять відповідні розрахунки і представлять міської влади розроблені прототипи зупиночних комплексів», – пояснили в мерії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають