9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Українсько-американська ІТ-компанія передала Львівській політехніці обладнання для нової лабораторії

Цілу нову лабораторію отримала кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» від компанії Agiliway.

Про це пише Діло, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Десять нових потужних системних блоків допоможуть студентам виконувати завдання і як слід навчатись ІТ-технологіям.

ІТ-фахівці також працюють із Львівським національним університетом імені Івана Франка, Чернівецьким національним університетом, щодо підписання меморандумів по співпраці, участі в навчальній програмі та інших ініціативах.

Паралельно провадять Agiliway Training Center, де навчають студентів основам програмування, зокрема щодо таких напрямків як Front-End, Java, .Net, Clojure, PM та ін. Це була одна з ідей, коли запускали Agiliway Training Center. Саме тому компанія активно підтримує подібні ініціативи.

Також в компанії часто проводять освітні вебінари та презентації і для членів команди Agiliway, де можна дізнатися багато нового зі світу ІТ, бізнесу, менеджменту, фізичного і психологічного здоров’я. Серед основних напрямків варто відзначити менторську програму, де молоді спеціалісти мають змогу перебирати досвід від більш досвідчених колег.

Для наявних і потенційних замовників експерти компанії також проводять різноманітні вебінари, де розповідають про свій досвід, а також діляться найкращими практиками успішного ведення проєктів і впровадження інноваційних рішень.

Про компанію

Agiliway (Аджілівей) – це українсько-американська компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення та IT-сервісів. Офіси компанії розміщено в Остіні, США, у Львові та Чернівцях. У 2018 році компанія випустила свій власний продукт – CiviMobile, мобільний додаток для CiviCRM, що обслуговує громадські та неприбуткові організації.

Останні новини:

Зараз читають