9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Lifecell разом з ПриватБанком запускає ідентифікацію через BankID

Lifecell оголосив про запуск системи онлайн-ідентифікації своїх абонентів, які є клієнтами ПриватБанку

BankID — це зручний спосіб онлайн-ідентифікації громадян через українські банки для надання адміністративних та інших послуг за допомогою Інтернету. Відтепер абоненти оператора можуть переходити на контрактне обслуговування, що надає вищий рівень захисту та переваги в сервісі, без відвідування магазинів lifecell.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ПриватБанка.

Введення подібної послуги обумовлене потребою захистити телефонний номер від потенційного шахрайства. Реєстрація SIM-картки гарантуватиме безпечну ідентифікацію і надійний захист номера та буде доступна абонентам онлайн в особистому кабінеті з 13 грудня 2018 року. Також для абонентів стає доступною можливість підключення міського номера, пріоритетного з’єднання з оператором контакт-центру та отримання деталізованого рахунку за користування мобільним зв’язком.

Діджитал-оператор lifecell активно впроваджує цифрову екосистему і завдяки партнерству з іншими лідерами з розвитку електронних послуг надає додаткові переваги клієнтам. BankID — це зручний спосіб ідентифікувати особу для укладання контракту без необхідності надавати документи, що вже були отримані та перевірені банком. Крім того, це економить час абонента. Таким чином ми спрощуємо доступ до більш високого рівня захисту мобільного номера та переваг контрактного обслуговування, — розповів директор з продажів та відносин з клієнтами lifecell Артур Аревшатян.

BankID ПриватБанку -— надійний, безпечний та функціональний інструмент транспортування персональних даних громадян в Інтернеті: від джерела зберігання до надавача необхідної послуги. У даному випадку такою послугою виступає укладання контракту з мобільним оператором lifecell безпосередньо в онлайн-режимі. Такий спосіб сучасної ідентифікації допомагає заощадити час та кошти громадян і повністю автоматизувати процес послуги без втручання людського впливу. На нашу думку, це ще один важливий крок у розвитку сучасної прозорої цифрової економіки країни, надання більш надійних і захищених послуг. І ми раді, що в такий спосіб до нас приєднався lifecell, — прокоментував засновник системи та директор маркетплейсу «ПриватМаркет» Сергій Жук.

Перехід на контракт через BankID наразі доступний для абонентів lifecell, які є клієнтами ПриватБанку та банків-партнерів, незалежно від того, який номер указаний контактним для банку.

Щоб скористатись новою можливістю, необхідно увійти (або зареєструватися) у свій особистий кабінет «Мій lifecell», обрати тарифний план та натиснути, після чого обрати ПриватБанк або інший банк, ввести  реквізити безпеки інтернет-банку та підтвердити паспортні дані.

Такий спосіб передачі паспортних даних є зручним та безпечним, адже ви економите час на візиті до магазину lifecell.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають