9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

“Київстар” відновив 86% мобільної мережі на Харківщині

Київстар уже відновив 86% мобільної мережі у Харківській області, послуги надаються у звичайному режимі.

Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі компанії, передає Національний Промисловий Портал.

Тепер мобільний зв’язок від національного телеком-оператора доступний у 200 звільнених населених пунктах на Харківщині. Зокрема у містах та селищах Ізюм, Вовчанськ, Балаклія, Білий Колодязь, Борівське, Козача Лопань, Вишнева, Шевченкове, Чкаловське та інших.

Зазначається, що телеком-інженери Київстару щодня відновлюють мобільний зв`язок на деокупованих територіях і покращують роботу мережі по всій Україні. Завдяки їхнім зусиллям загалом по Україні працює 93% мережі компанії.

“Щоб абоненти мобільного зв`язку у звільнених містах і селах могли якнайшвидше телефонувати рідним та близьким, інженери Київстару використовують різні технічні рішення, як-от підключення через Starlink, встановлення пересувних стільникових базових станцій, забезпечення електроживлення за допомогою дизель генераторів та інші”, – розповіли у пресслужбі.

У компанії нагадали, що Київстар зберігає за абонентами, котрі знаходяться на тимчасово окупованих територіях, їхні мобільні номери й кошти на рахунках. Отже, мешканці звільнених населених пунктів можуть одразу користуватись послугами мобільного зв`язку, тільки-но в їхніх телефонах з`являється сигнал мережі.

Крім того, завдяки національному роумінгу послугами мобільного зв`язку від Київстару можуть користуватися також абоненти інших мобільних операторів України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають