9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Компанія Adobe придбала Magento Commerce з великим офісом розробки в Україні за $1,68 млрд

Компанія Adobe 21 травня заявила, що досягла остаточної угоди про покупку Magento Commerce, платформи для управління інтернет-магазинами.

Сума операції складе $1,68 млрд з урахуванням звичайних коригувань ціни. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Відзначимо, що у Magento в Україні є великий офіс розробки – за даними DOU, він налічує до 200 співробітників в Києві. Очевидно, після закриття угоди вони стануть частиною команди Adobe.

Повідомляється, що операція буде закрита в межах третього кварталу 2018 фіскального року Adobe. До цього її мають затвердити регулюючі органи, а поки обидві компанії будуть продовжувати працювати незалежно один від одного.

Що буде з командою Magento після покупки, не повідомляється. Однак в Adobe запевнили, що поточний СЕО Magento Марк Лавелл продовжить керувати штатом компанії, який стане частиною бізнесу Adobe за частиною цифрового досвіду. Він звітуватиме безпосередньо віце-президенту та генеральному менеджеру департаменту Цифровий досвід Adobe Бреду Ренчеру.

Magento стане для Adobe Digital Cloud інструментом електронної комерції та впорядкування замовлень фізичних і цифрових товарів компанії. Як повідомляється в релізі, Cloud Magento Commerce дозволить інтегрувати комерцію в хмару Adobe Experience Cloud, тим самим забезпечуючи єдину платформу, яка буде обслуговувати клієнтів b2b і b2c по всьому світу.

Платформа Magento побудована на масштабованої технології, яку підтримує ком’юніті на більш ніж 300 000 розробників. Партнерська екосистема Magento надає тисячі готових розширень, включаючи оплату, доставку, оподаткування і логістику. Серед клієнтів Magento такі компанії, як Canon, Helly Hansen, Paul Smith, Rosetta Stone, Coca-Cola, Warner Music Group, Nestlé та інші.

Adobe – єдина компанія з лідерством у створенні контенту, маркетингу, рекламі, аналітиці та в даний час в торгівлі, що дозволяє в режимі реального часу проходити через весь шлях клієнта. Впровадження комерції в хмару Adobe Experience Cloud з Magento дозволить Adobe робити кожен момент особистим і будь-який досвід доступним для покупки, – прокоментував майбутню угоду Бред Ренчер.

Magento починалася зі стартапу Varien, заснованого в 2001 році, який, завдяки своєму продукту – платформи для електронних магазинів Magento, виріс у велику компанію Magento Commerce. На сьогодні Magento налічує до 500 співробітників по всьому світу. З 2011 по 2015 рік компанія працювала в складі корпорації eBay. З листопада 2015 року компанією Magento Commerce володіє британська інвестиційна компанія Permira.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають