9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Команда одеського стартапу Looksery зробила «лінзи» для гаджетів Apple

Український підрозділ Snap (екс-Looksery) зробило «Лінзи» для продуктів Apple.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

Під час презентації Apple багато глядачів з України помітили, що рекламний ролик Apple Watch знімався в антуражі київського вокзалу, при цьому, його зйомками займалася відома київська студія. Однак локація – не єдине, чим проявила себе Україна: команда одеського стартапу Looksery, який зараз є підрозділом Snap Inc. (Їй належить Snapchat), зробила «лінзи» для гаджетів Apple.

Говорячи під час презентації про можливості доповненої реальності на нових iPhone, старший віце-президент компанії Крейг Федеріго продемонстрував роботу AR на кількох «лінзах» Snapchat.

«Лінзи» (або як ми звикли їх називати «маски») – це динамічні 3D-фільтри, які можуть накладатися на відео, вони стали дуже популярними серед користувачів месенджера Snapchat. Про запуск такої функції компанія оголосила у вересні 2015 року – тоді ж стало відомо про покупку компанією стартапу Looksery. Команда екс-Looksery займається розробкою «лінз» і зараз, це – результати її роботи:

«Лінзи», показані на презентації Apple, працюють за допомогою технології Face Tracking Technology, також розробленої в українських офісах Snap.

Зараз в команді колишнього Looksery – понад 200 осіб, є офіси в Одесі і Києві, і вони активно розширюються. Наприклад, зараз компанія шукає в команду близько 15 фахівців – інженерів, дизайнерів, контент-менеджерів.

Останні новини:

Зараз читають