9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Кабмін схвалив умови впровадження 4G в Україні

blankКабінет Міністрів України на своєму засіданні 4 липня схвалив умови запровадження в державі системи зв’язку нового – четвертого покоління (4G).

В тому числі враховуються також вимоги до роботи операторів, умови проведення тендерів на продаж ліцензій та вартість ліцензій.

Представляючи рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив, що для Уряду важливо, аби продаж частот був конкурентним, чесним і відкритим. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Урядовий портал.

Було багато спроб якимось чином цю ситуацію контролювати. Я говорив це не один раз і сьогодні підтверджую: Уряд проти будь-якої «кулуарщини» і не буде підтримувати жодних тіньових схем, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Він додав, що  рішення отримало експертизу Інноваційної ради при Кабінеті Міністрів і було розглянуто профільним комітетом, які надали свої висновки і засвідчили, що пропозиції з продажу ліцензій 4G «відповідають вимогам прозорості».

Глава Уряду також доручив Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, інформувати Уряд про підготовку тендерів з продажу ліцензій та забезпечувати публічність та прозорість цього процесу.

Як очікується, початкова вартість ліцензій 4G становитиме біля 6,3 млрд грн: 2,3 млрд грн за діапазон 2600 МГц та 4 млрд 1800 МГц.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають