9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

ІТ-корпорація SoftServe відкрила у Львівському національному університеті лабораторію інновацій

Вже другу за ліком Лабораторію інновацій (Innovations Lab) відкрила у Львівському національному університеті імені Івана Франка найбільша львівська ІТ-корпорація SoftServe.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ЛНУ ім. І.Франка.

4 травня 2018 року урочиста церемонія відкриття відбулася біля аудиторії №117, в якій після капітального ремонту запрацював новий комп’ютерний клас, укомплектований та інстальований коштом SoftServe та Львівського університету. Внесок корпорації склав 500 тис. грн.

Доброю традицією в Університеті стало залучення провідних технологічних компаній Львова до організації та матеріального забезпечення навчального процесу на факультетах, які готують фахівців для інформаційно-технологічної галузі. На цьому наголосив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. Івана Франка Віталій Кухарський.

Дуже приємно, що зараз в освіту інвестують найбільші львівські компанії з власне українськими коренями. Це компанія «N-iX», яка ще у вересні 2017 року обладнала клас приблизно на півмільйона гривень (24 робочі місця), і це SoftServe, яка зробила аналогічний внесок. Університетові залишається лише доінвестовувати ці проекти, – зазначив Віталій Михайлович.

Загалом SoftServe профінансувала створення 40 робочих місць для студентів факультету прикладної математики та інформатики. На цьому співпраця не припиняється, і наступний проект, який Львівський університет реалізовуватиме спільно з SoftServe, – створення ще одного навчального комп’ютерного класу на факультеті електроніки і комп’ютерних технологій. Його заплановано відкрити до початку нового навчального року.

Президент корпорації SoftServe, заслужений економіст України, голова Наглядової ради Університету Тарас Кицмей відзначив особливу зацікавленість сучасної ІТ-індустрії у висококваліфікованих кадрах, що їх готує Львівський  університет та інші ВНЗ України.

Наша компанія, як і вся індустрія, дуже залежить від розвитку освіти, – наголосив Тарас Володимирович. – Тож ми робимо все можливе, щоб підтримати високу конкурентність української освітньої галузі. До Львівського університету у нас особливе ставлення. По-перше, я сам закінчив тут прикладну математику. По-друге, у нас приблизно половина всіх працівників – випускники ЛНУ ім. Івана Франка. Якщо ж оцінювати перспективи, то, скажімо, наша компанія зростає в середньому на 25-30% на рік. Це означає, що нам щороку потрібно приймати на роботу від 1500 до 2000 нових працівників. А SoftServe – не єдина ІТ-компанія у Львові… Тож випускники Університету мають надзвичайно хороші перспективи подальшого працевлаштування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають