9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Інтернет-корпорація ICANN виділила Україні один мільйон доларів на підтримку доменної системи

Інтернет-корпорація ICANN виділила Україні 1 млн доларів на підтримку стабільного функціонування української доменної системи.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства цифрової трансформації України.

“Робота доменної системи є критично важливою складовою роботи інтернету. Саме завдяки доменам ми звикли заходити на вебсайти за допомогою зрозумілих адрес, наприклад google.com або apple.com.Після початку російського вторгнення доменна система України зазнала масованих кібератак. Тож необхідно було її убезпечити та зміцнити, щоб українці й надалі могли шукати, отримувати та поширювати інформацію в інтернеті”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що домовленості вдалося досягти завдяки співпраці команди Мінцифри, правління ICANN та українських стейкхолдерів доменної індустрії.

“Спільно з командами інтернет-провайдерів, адміністраторів та реєстраторів доменів продовжуємо підтримувати стабільну роботу інтернету в умовах збройної агресії.”, – пишуть в Мінцифри.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають