9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

GSC Game World опублікувала перший скріншот з S.T.A.L.K.E.R. 2

В офіційному Twitter-акаунті S.T.A.L.K.E.R 2 з’явився перший скріншот гри зроблений на движку. Це сталося в річницю початку продажів «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля» в Європі – 23 березень 2007 р., в США шутер вийшов на три дні раніше – 20 березня 2007. Тобто сьогодні першому S.T.A.L.K.E.R. виповнилося 13 років.

Разом зі скріншотом команда розробників опублікувала звернення до гравців:

Зі святом, Сталкери!
Тринадцять років тому стартував продаж «S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля».
Ця дата змінила світ на «до» і «після». Мільйони гравців вирушили в Зону Відчуження. Долаючи небезпеки, ви полювали за артефактами, відбивалися від монстрів і вступали в угруповання. Вас рухали вперед азарт, жага пригод і бажання доторкнутися до невідомого.
Ви змінилися, ставши справжніми сталкерами.
Ви зробили цей день назавжди особливим.
Захоплюючись фанатськими малюнками, розповідями, косплеєм і модами, ми розуміємо, що зобов’язані дати вам багато — другий розділ великої саги, гідну свого спадщини. Нашу саму амбітну і масштабну гру на даний момент.
Зараз багато хто з вас змушені перебувати вдома. Тому сьогодні хочеться відкрити завісу таємниці над тим, чим ми зайняті. Це — перший погляд на S.T.A.L.K.E.R. 2. Важливий, але не єдиний подарунок для вас у 2020 році.
GSC Game World

blank

Як підтвердив PR-менеджер GSC Game World Захар Бочаров в своєму персональному акаунті, це саме ігровий скріншот, а не арт.

Нагадаємо, що S.T.A.L.K.E.R. 2, розробка якого була перезапущено з досить несподіваного анонсу 15 травня 2018 р, буде використовувати ігровий движок Unreal Engine 4, про що ми писали ще два роки тому. Офіційно GSC Game World підтвердила це тільки 2 січня 2020 г. Крім того, відомо, що в гру не планується додавати лут-бокси та режим королівської битви, хоча останній цілком вписується в загальну концепцію проєкту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають