9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Google готується запустити в Україні сервіс безконтактної оплати Android Pay

Підготовку до запуску підтвердили та в деяких українських банках

У компанії Google традиційно зберігають інтригу і не коментують аж до фактичного запуску сервісу. За інформацією джерел, він може відбутися вже 1 листопада. У ряді фінустанов підтвердили інформацію про підготовлюваний запуск. «ПУМБ вже інтегрується і підтримає Android Pay в найближчій перспективі.

Якщо, як і очікувалося, Android Pay з’явиться в Україні в кінці 2017 року, то вже в середині першого кварталу 2018 го клієнти« Альфа-Банку »зможуть токенізіровать і прив’язати свої карти до гаманця. Так само опція NFC-гаманця буде доступна і в Alfa-Mobile Ukraine », – повідомив глава електронного бізнесу« Альфа-Банк Україна »Максим Патрін.

Google запустив платформу цифрових гаманців Android Pay в 2015 році. Вона дозволяє прив’язати до додатка банківські карти й розплачуватися ними за допомогою смартфона через все POS-термінали, що підтримують безконтактну оплату.

Сервіс доступний в 14 країнах і в 2017 році був запущений в Бельгії, Росії, Канаді, Тайвані та Іспанії. До кінця року він має запрацювати в Бразилії та Південній Кореї.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають