9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Фото: Інтерактивна приймальня президента України у Давосі – від вітчизняних інноваторів

Минулого тижня Президент України відвідав Всесвітній економічний форум — щорічну зустріч світової еліти в швейцарському місті Давос. Візит важливий з огляду на можливість ознайомити світ з вітчизняними досягненнями. А оскільки наш народ здавна славився гостинністю, для зустрічей з колегами у Давосі Петро Порошенко облаштував справжній Український дім.

Чого тільки не було в Українському домі: і цікаві розмови, і львівські ласощі, і українська бандура — по-справжньому здивували іноземців інтерактивні столи від вітчизняних інноваторів.
blankСаме за ними пройшли усі дипломатичні зустрічі Президента в Українському домі. Обладнанням такого рівня не може похвалитися жоден політик у світі, а винахід українця прикрашає лише найдорожчі ресторани. Пощастило хіба що прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо та екс-голові ради директорів Cisco Systems Джону Чемберсу, які помітили новинку дещо раніше за Петра Порошенка — вони відвідували міжнародні виставки.

Цього року інтерактивні столи української компанії Kodisoft нарешті повернулися на Батьківщину й гордо заявили світові про те, де народжуються інновації. Їх розробляє не хтось за океаном, а вітчизняні програмісти. Своєю ідеєю продукт завдячує випускнику КПІ ім. Сікорського Дмитру Костику. Його закордонні журналісти прозвали українським Стівом Джобсом.

Останні новини:

Зараз читають