9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Харківський розробник створив унікальну комп’ютерну стратегію “Острів” про українське село

Перед гравцем завдання, з якою не може впоратися навіть уряд: побудувати успішне поселення.

Харків’янин Євген вже третій рік в поодинці веде розробку комп’ютерної стратегії під назвою «Острів». У центрі сюжету – прототип звичайного українського села XVIII століття. Саме в цьому форматі автор пропонує гравцям будувати «місто-мрії».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Втім, якщо забути про відсутність сучасної техніки, замість якої в стратегії використовується ручна праця і гужовий транспорт, картинку з екрану на перший погляд не відрізнити від типового українського поселення сучасної епохи.

Автор зізнається, що розробкою гри займається на дозвіллі, тому через 3 роки після початку робіт користувачам доступна лише пре альфа-версія для комп’ютерів з ОС Windows. Та й не всі заплановані програмістом функції вже додані в гру. А їх, зізнається автор, чимало.

Острів прагне підняти планку жанру містобудування, додавши неймовірні можливості і усунувши докучливі обмеження. Гра дозволяє створювати дійсно природне планування міста без прив’язки до осередків і прямих кутів на тривимірному ландшафті, – пише він на сайті проекту.

На даний момент в гру вже додані 26 основних будівель, 3 карти. Герої гри можуть займатися землеробством і тваринництвом, спробувати себе в якості середньовічного «автодору», побудувавши дороги і мости. Зрозуміло, знайшлося місце і для торгівлі.

Перш ніж назвати роботу завершеною, автор має намір додати ще пару десятків революційних для жанру можливостей. Серед них нові виробництва, можливість вести переговори і торгуватися з постачальниками і покупцями, побудувати кладовища, запустити в село собак і котів і взагалі, максимально наблизити умови гри до реального життя.

На даний момент гру можна придбати на сайті автора за ціною $20. Як бонус автор обіцяє покупцям довічне оновлення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають