9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Forbes включив українця у Топ-30 IT-підприємців року

blank
GitLab

Співзасновником стартапу GitLab, 29-річний харків’янин Дмитро Запорожець, потрапив в знаменитий список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech.

Як повідомляє Forbes.ua, з ним в одному списку засновники, менеджери, інженери, дослідники з таких компаній, як Slack, Linledin, IBM, Dropbox, SpaceX.

У цьому році на 600 місць – 20 категорій по 30 чоловік – претендувало близько 15 000 номінантів, це майже 4% поріг входу.

Як відзначають укладачі списку, потрапити в рейтинг було важче, ніж надійде в Стенфорд або Гарвард.

GitLab – це opensource-рішення для хостингу Git-репозиторіїв, багато в чому схоже на GitHub, але орієнтоване насамперед на бізнес. Дмитро – співзасновником і СЕO стартапу. У минулому році команда GitLab брала участь у зимовій програмі легендарного інкубатора Y Combinator (сервіс був прибутковим ще до акселерації і прийшов в інкубатор з досвідом).

У минулому і позаминулому роках стартап піднімав кілька мільйонних раундів, останній – $ 20 млн – у вересні 2016 року. Загальний обсяг інвестицій – $ 25600000.

Сьогодні сервіс GitLab використовує понад 110 тисяч компаній, в тому числі NASA, AT & T і IBM. У компанії працює вже 140 осіб.

Останні новини:

Зараз читають