9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

Фонд AVentures Capital інвестував українську компанію Spinbackup, що розробляє технології захисту хмарних даних

Український венчурний фонд AVentures Capital сьогодні оголосив про те, що проінвестував $500 тис. в розробника технологій із захисту хмарних даних Spinbackup. Компанія є офіційним партнером Google і володіє статусом Advanced Technology Partner компанії Amazon.

Відзначимо, що Spinbackup займається розробкою рішень для резервного копіювання даних в хмарних середовищах і забезпечення кібербезпеки для користувачів G Suite і Office 365. Більшість клієнтів Spinbackup складають компанії середнього і малого бізнесу, а також навчальні заклади, в числі яких University of Tokyo, Gurnick Academy of Medical Arts, Sensys Gatso і інші.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC.ua

Ми впевнені, що стратегічне партнерство з AVentures Capital дозволить Spinbackup запропонувати ринку найбільш прогресивні підходи до захисту хмарних даних. Ми інвестували 500 000 доларів в даний проект, з метою надати компанії-розробнику, що володіє унікальною експертизою і величезним досвідом, – можливість для створення в глобальному масштабі інноваційного інтегрованого рішення в області інформаційної безпеки і резервного копіювання хмарних даних, – зазначив Андрій Колодюк, засновник і керуючий партнер AVentures Capital.

Відзначимо, що в найближчих планах заснованої в 2014 році компанії Spinbackup значиться розробка рішень для резервного копіювання та захисту даних для інших глобальних постачальників хмарних сервісів, крім G Suite і MS Office 365.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають