9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

“Епіцентр” відкрив інноваційний IQ-офіс на Хмельниччині (фото)

Група компаній “Епіцентр” відкрила у Хмельницькій області інноваційний IQ-офіс на 600 робочих міць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Епіцентру.

Інноваційний IQ-офіс у місті Городок на Хмельниччині стане потужним інтелектуальним хабом, який залучатиме до регіону перспективних кадрів у сфері інформаційних технологій з усієї України.

blank
Інноваційний IQ-офіс у місті Городок на Хмельниччині. Фото: пресслужба ГК “Епіцентр”

Тут буде сконцентровано “мозковий центр” групи компаній Епіцентр. Він об’єднає під одним дахом понад 600 спеціалістів ІТ-департаменту компанії, діджитал-департаменту, відділу контенту, автоматичного замовлення товарів, центру комунікацій тощо.

“IQ-офіс стане “магнітом” для залучення перспективних кадрів, які працюватимуть на благо міста та дадуть йому новий поштовх у розвитку. Ми не лише гарантуємо привабливі ринкові зарплати, надзвичайно комфортні робочі місця, ми створюємо новий формат технологічного офісу. І хочемо, щоб інші інвестори на наш приклад також вкладалися в розвиток регіональних центрів”, – розповіла співзасновник групи компаній Епіцентр К Галина Герега.

blank
Інноваційний IQ-офіс у місті Городок на Хмельниччині. Фото: пресслужба ГК “Епіцентр”

Загалом у проєкт, реалізація якого тривала 1,5 роки, інвестовано 350 мільйонів гривень. Це рекордні для Городка інвестиції, що перевищують річний бюджет міста. Компанія здійснила повну реновацію напівзруйнованої будівлі управління верстатобудівного заводу, вдихнувши нове життя в цю знакову для місцевих жителів споруду.

“Ми зберегли історичну будівлю, повністю оновивши її внутрішній простір, і перетворили її на сучасний технологічний офіс площею 6 300 квадратних метрів з просторими open space, місцями для відпочинку і навіть гейм-кімнатами”, – зазначив співзасновник групи компаній Епіцентр К Олександр Герега.

blank
Співзасновник групи компаній Епіцентр К Олександр Герега. Фото: пресслужба ГК “Епіцентр”

Загалом під час реалізації проєкту використано майже 500 тонн металу, 1 500 кубічних метрів бетону, 35 кілометрів електрокабелів.

Поверховість IQ-офісу становить сім поверхів. На даху облаштовано власну котельню, яка обслуговуватиме весь інноваційний центр. Всередині офісу встановлена ​​система “розумний будинок”, найсучасніші системи вентиляції, кондиціювання, освітлення та опалення.

blank
Інноваційний IQ-офіс у місті Городок на Хмельниччині. Фото: пресслужба ГК “Епіцентр”

Внутрішні інтер’єри виконані у стилі кубізму. На стінах зображені відомі постаті світу технологій: Стів Джобс, Марк Цукерберг, Ілон Маск, Джеф Безос, Альберт Ейнштейн та ін.

Робочий простір IQ-офісу організований у форматі зон open space з кількома окремими кабінетами та креативними зонами релаксу (відпочинку). Тут розмістилися такі робочі локації як IT-Hub, контакт-центр ГК Епіцентр, Digital Innovation Hub та центр Business Data Analytics.

blank
Інноваційний IQ-офіс у місті Городок на Хмельниччині. Фото: пресслужба ГК “Епіцентр”

Також проєктом передбачено навколо IQ-офісу сучасні зони відпочинку. Для власників електромобілів на паркінгу встановлено електрозаряджання.

У перспективі поруч з офісом планується будівництво готелю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають