9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Два оператори мобільного зв’язку запустили технологію 4G в Україні

У п’ятницю, 30 березня, оператори мобільного зв’язку lifecell та Vodafone запустили в Україні технологію 4G.
Зокрема, оператор lifecell повідомив у Facebook, що запустив новий стандарт зв’язку:
Ми першими запустили 4.5G (LTE Advanced Pro) у найбільшій кількості обласних центрів України”. За даними компанії, щоб підключитися до нового стандарту, потрібні лише SIM-карта і смартфон, що підтримують 4G/LTE.

Оператор Vodafone на своїй сторінці у Facebook повідомив, що запустив 4G у Києві, Львові та Харкові. Інші міста України компанія обіцяє підключити 30 березня. “Вітаємо Київ, Львів, Харків, Дніпро та Одесу, у вас 4G! І ця лихоманка розповсюдиться на інші міста України вже сьогодні! – зазначили у компанії.

Раніше Президент Петро Порошенко привітав українців із впровадженням 4G.

Сьогодні оператори мобільного зв’язку запускають 4G у понад двадцяти містах України. Вітаю українців із впровадженням 4G! – написав Президент у Twitter.

Як повідомлялося, наприкінці січня в Україні три українські оператори здобули перші ліцензії на 4G.

Як відомо, в Україні незабаром мають запустити 4G на частотах 1800 мГц. В цьому діапазоні оператори матимуть можливість покрити значно більшу територію, ніж у діапазоні 2600 мГц. Аукціон з продажу цих частот відбувся 6 березня.

Для використання зв’язку нового покоління абоненту необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-картку) і смартфон з підтримкою мінімум 4G/LTE.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають