9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Червня, 2023

Дочірня ІТ-компанія “Vodafone” приєдналася до “Дія.City”

Дочірня компанія “Vodafone Україна” IT SmartFlex приєдналася до “Дія.City”.

Про це передає Промисловий Портал, з посиланням на delo.ua.

Як ідеться у повідомленні мобільного оператора, IT SmartFlex подала заявку і вже з 1 травня стане офіційним резидентом спеціального правового режиму для IT-компаній.

Як зазначає директор IT SmartFlex Микола Тракнов, резидентство в “Дія.City” надасть їй додаткові можливості для створення інноваційних продуктів, у тому числі на базі штучного інтелекту та Data Analytics, які допомагатимуть виводити український телеком та його клієнтів на рівень світових технологічних гігантів.

IT SmartFlex була заснована у 2019 році та зараз налічує близько 200 співробітників. Вона є розробником усіх новітніх технологічних рішень для “Vodafone Україна” та її клієнтів.

Основним її напрямком є R&D-діяльність для сфери телекому, адже ця галузь нині є однією з найбільш високотехнологічних, охоплюючи не тільки послуги мобільного зв’язку, а й інші напрямки.

У портфелі IT SmartFlex є десятки проєктів різних напрямів – Big Data, IoT, фінтех, платформа омніканальних комунікацій, система цифрових продажів, CRM, digital assistance, благодійна платформа, рішення для HR та інші цифрові продукти.

У цій дочірній компанії Vodafone створює власний експертний центр для розробки нових продуктів і сервісів. Як зазначає мобільний оператор, наявність власної окремої IT-компанії забезпечує йому не тільки якість, але і швидкість впровадження цих продуктів.

Останні новини:

Зараз читають