9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

До системи eHealth вже приєдналися понад 1800 медустанов України

До електронної системи eHealth на даний момент приєдналися 1805 медичних установ та 24,5 тисячі лікарів. Декларацію з сімейним лікарем в системі уклали 25,9 мільйона українців.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на МОЗ України.

Однією з основних переваг еHealth є те, що пацієнтам не треба зберігати копії своїх медичних карт і історії хвороби. Всі відомості про лікування пацієнта, його медичні протипоказання або хронічні хвороби можна легко знайти в системі. Лікар, користуючись міжнародними протоколами та електронною системою, не зможе виписати пацієнту рецепт на непотрібні ліки, наприклад, антибіотики — система просто не дозволить цього зробити.

Цей компонент допоможе закласти в систему охорони здоров’я ринкові принципи, а також зробити медицину максимально незалежною від ручного державного управління і мікроменеджменту зверху, – підкреслили в МОЗ.

Діджіталізація є ефективним запобіжником від корупційних ризиків, адже у системі можна чітко відстежити кому, скільки і за які послуги були виділені кошти Національною службою здоров’я України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають