9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

До кінця літа в Києві встановлять кілька десятків біткоін-банкоматів

До кінця літа в Києві встановлять кілька десятків українських біткоін-банкоматів Cryptomat

До кінця поточного літа в Києві встановлять близько 20-30 штук біткоін-банкоматів, за допомогою яких українці зможуть за гривню купувати криптовалюту, повідомив засновник KUNA Bitcoin Agency і біржі криптовалюти KUNA Михайло Чобанян в інтерв’ю виданню UBR.UA.

Плануємо завершити цей проект до кінця літа. А до кінця року, по всій Україні може бути встановлено близько 150 Bitcoin-банкоматів. Це по заявці одного замовника, який до нас звернувся. Плюс є постійний попит від підприємців по всій Україні, які хочуть займатися цим бізнесом. Тобто купувати термінали і продавати криптовалюту, – уточнив Михайло Чобанян.

За словами розробників цих «криптоматів», їх розробка  дозволяє працювати безпосередньо з біржею KUNA.IO, на якій основною парою є BTC / UAH, що дозволяє працювати на ринку України без впровадження додаткових посередників і купувати біткойни без втрат на конвертації.

Нагадаємо, що перший в Україні біткоіни-банкомат з підтримкою операцій в обох напрямках, був встановлений цього травня в Одесі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають