9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Для роботи з населенням на окупованих територіях запустили телеканал «Дім»

 • На базі телеканалу UA/TV запустили новий розважально-інформаційний телеканал «Дім» для мешканців тимчасово окупованих територій, який мовитиме українською та російською мовами.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Головна мета створення цього телеканалу – повернути жителів тимчасово окупованих територій до політичного культурного та суспільного життя України.

  Як повідомила в.о. генерального директора UA/TV Юлія Островська, телеканал «Дім» уже з 1 березня працює в тестовому режимі.

  “Люди дуже втомилися від політизованого контенту та хочуть бачити на екранах щось більш комфортне, більш мотиваційний контент, який надаватиме можливість розслабитися та отримати впевненість у кращому майбутньому”, – наголосила Юлія Островська.

  За словами Юлії Островської, проведені соціологічні дослідження показали, що на тимчасово окупованих територіях 54% громадян взагалі не мають доступу до українських телеканалів, 43% – не мають доступу до українських інтернет-сайтів.

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, зі свого боку, додав, що незабаром на каналі «Дім» планують запустити власні новини і ток-шоу, а протягом двох років він повністю вийде на власне виробництво. Як підкреслив Тимошенко, поки що на каналі транслюватимуть передачі, які будуть цікаві людям, зокрема спортивні, серіали тощо.

  Народний депутат Микита Потураєв повідомив, що телеканал транслюватиме тільки на тимчасово окуповані території.

  Відповідаючи на запитання, якою мовою виходитимуть новини на телеканалі «Дім», Кирило Тимошенко повідомив, що спілкуватися будуть як російською, так і українською мовами.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  Київ розпочав реалізовувати програму зі зниження швидкості руху в житлових зонах до 30 км/год

  У Києві на вул. Лютеранській встановили перший в місті знак обмеження швидкості транспортних засобів до 30 км/год,...

  Завершено один з етапів вогневих випробувань колісної САУ “Богдана” (відео)

  Дослідний зразок колісної САУ 2С22 "Богдана" пройшов один з етапів заводських випробувань на полігоні Широкий Лан.

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів...

  На Харківщині споруджують новий шляхопровід на дорозі Київ-Харків-Довжанський (відео)

  У Харківській області, на дорозі М-03 Київ - Харків - Довжанський біля села Гракове будують новий міст.