9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Безкоштовна доставка на ремонт: “Pick-Up сервіс” від Samsung почав роботу по всій Україні

blankC 30 січня 2017 року по всій території України доступна послуга «Pick-Up сервіс» від «Samsung Electronics Україна», завдяки якій кожен зможе, не виходячи з дому, відправити своє портативний пристрій в сервісний центр для ремонту.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Послуга «Pick-Up сервіс», яка з’явилася в результаті співпраці «Samsung Electronics Україна» та компанії «Нова пошта», дозволяє безкоштовно доставити телефон, смартфон, планшет або інша переносна пристрій з відділення, будинку або офісу в сервісний центр і назад.

Послуга працювала в пробному режимі всього протягом декількох місяців, проте відгуки користувачів про неї підтвердили зручність і унікальність даного сервісу. Компанія продовжить докладати максимум зусиль для того, щоб радувати користувачів подібними нововведеннями і якісним обслуговуванням, – зазначає Олексій Роман, керівник департаменту сервісу «Samsung Electronics Україна».

Щоб скористатися послугою «Pick-Up сервіс», потрібно завітати до найближчого відділення «Нова пошта» або зателефонувати на гарячу лінію «Samsung Electronics Україна» за номером 0 800 502 000, де представник контактного центру зареєструє заявку. Після цього користувача відвідає кур’єр за вказаною адресою і, заповнивши спеціальну форму, відправить пристрій в сервісний центр.

Якщо раніше у нас можна було отримати або відправити посилку, замовити кур’єрське обслуговування, зробити грошовий переказ, то зараз ми беремо на себе доставку в ремонт пристроїв Samsung – будь то смартфон, планшет або розумні годинник, – коментує запуск послуги Максим Рабинович, директор з розвитку «Нова пошта».

Варто відзначити, що доставка пристроїв Samsung безкоштовна як для гарантійних, так й у в повному гарантійних випадків, однак ремонт останніх буде проводитися за узгодженою ціною.

Нагадаємо що: «Нова пошта» тестує Bluetooth-маячки, які повідомляють користувачам про посилках

Після закінчення ремонту пристрої в сервісному центрі Samsung з користувачем зв’яжеться кур’єр, щоб уточнити деталі доставки повернення: в середньому весь цикл послуги займе приблизно 3 дні.

Сервісна підтримка Samsung включає в себе професійний контактний центр, де також доступна послуга віддаленої настройки, і найбільш широку сервісну мережу в Україні – 115 авторизованих точок. Компанія вже кілька років поспіль отримує звання «Сервіс побутової техніки року» в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу торгових марок «Вибір року», що є визнанням споживачами якості обслуговування.

Детальніше про послугу на сайті samsung.com . Послуга не доступна на території проведення АТО і Автономної республіки Крим.

Останні новини:

Зараз читають