9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

13 IT-компаній з представництвами в Україні потрапили в рейтинг 100 кращих аутсорсерів світу

Міжнародна асоціація IAOP опублікувала черговий щорічний рейтинг кращих в світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100. Цього року в рейтинг потрапили відразу 13 компаній з офісами в Україні – на три більше, ніж в минулому році.

Серед 13 компаній – як міжнародні бізнеси з великими представництвами в Україні, так і місцеві IT-проекти. У топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics, SoftServe, Softjourn, Sigma, TEAM International Services, Program-Ace і Softengi. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на міжнародну асоціацію IAOP.

Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не залишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг, – зазначив СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

blank

Визнання IAOP для нас свідчить про те, що ми досягли важливого етапу. Той факт, що кількість українських компаній у списку зростає з кожним роком, означає, що українська IT-індустрія знаходиться на правильному шляху. Це – вже третя галузь за рівнем експорту, – зазначає Андрій Павлів, CEO і співзасновник N-iX, яка в цьому році вперше потрапила до рейтингу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають