9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

IRENA допоможе Україні реалізувати проекти у сфері «чистої» енергетики

Приєднання України до IRENA надає додаткові гарантії потенційним іноземним інвесторам щодо інвестицій у відновлювану енергетику України.

Про це наголосив в.о. Голови Комітету ВРУ ПЕК Олександр Домбровський. Про це пвідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держенергоефективності.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив потенціал «зеленої» енергетики в Україні, переконавши Генерального директора IRENA в ефективній роботі Уряду України щодо розбудови цієї сфери.

С.Савчук запевнив, що Україна має унікальні можливості співпраці з розвинутими державами-членами IRENA, особливо щодо розробки механізмів фінансування підготовки та реалізації якісних рентабельних проектів «чистої» енергетики.

Також Голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков представив величезний потенціал залучення інвестицій у вітроенергетику України.

За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати такі питання:

  • потенційні шляхи співпраці України із міжнародними фінансовими установами та організаціями у відновлюваній енергетиці;
  • можливості створення спільних механізмів фінансування розробки та впровадження «зелених» проектів;
  • умови кредитування Абудабійським фондом розвитку проектів «чистої» енергетики;
  • залучення експертів та керівництва IRENA до участі у форумах із відновлюваної енергетики в Україні.

Участь української делегації у заході відбулася за підтримки Проекту UNIDO UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» та Проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають