9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Як у Києві розбирають Шулявський міст (відео)

До кінця квітня мають знести Шулявський міст у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Як повідомляють в столичній мерії, робітники вже завершують демонтаж прогонів мосту над проспектом Перемоги. Паралельно з цим процесом відбувається розбирання опор, на яких трималися балки мосту.

«Роботи на об’єкті тривають без упину, Шулявський розбирають на блоки та вивозять на утилізацію. Робимо це за допомогою «мегадомкрата» – його привезли з Нідерландів, він називається ABC, розроблений і зібраний компанією Mammoet. Домкрат дозволяє у короткі терміни розбирати і збирати мости, і це здійснюється великими модульними блоками – шляхопровід розрізають і розбирають на частини, які потім вивозять», – коментує процес заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Давтян наголошує – основну частину робіт намагаються здійснювати у темний час доби, щоб мінімізувати перекриття руху.

«Затори, звісно, є, але цього не уникнути. До кінця квітня ми маємо надію повністю розібрати конструкцію», – підсумував Давтян.

Реконструкція Шулявського шляхопроводу у Києві триває вже місяць, її почали 17 березня. За оцінками експертів, реконструкція триватиме приблизно 17 місяців, витрати на торгах уже склали приблизно 630 мільйонів гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають