9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Хмельницький передав на фронт чергову партію позашляховиків та спорядження (відео)

Ще шість автомобілів відправлять з Хмельницького на фронт. Чергова партія джипів та бусів наразі – на техогляді. Після повної діагностики та фарбування вони слугуватимуть українським захисникам.

Загалом з Хмельницького на потреби Збройних сил України передали вже майже шість десятків автомобілів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Поділля News.

“На фронті це – розхідні речі. До прикладу, один з автомобілів, який передавали військовим раніше, вже непридатний для використання: з дірками, побитим склом”, – каже Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

blank
Фото: Oleksandr Symchyshyn

Крім автомобілів до бійців поїдуть квадрокоптери та дрони, тепловізори та прилади нічного бачення. Усе це, а також літні тактичні футболки, взуття та аптечки потраплять до бійців тероборони, які у складі хмельницьких підрозділів вже понад місяць боронять країну на «нулі».

За 90 днів повномасштабної війни з Хмельницького у різні підрозділи передали понад 160 дронів різних типів, пів сотні тепловізорів і близько 20 приладів нічного бачення. Вартість нової партії допомоги, яку готують до відправки, вимірюється мільйонами гривень.

“Основна частина цієї допомоги – це не бюджетні кошти. За бюджет ми купуємо футболки, «медицину», взуття. Те, що можемо купити в українського виробника. Все решту – іноземного виробника, автомобілі, що були у вжитку, за бюджетні кошти купувати неможливо. Ми це купуємо, по суті, за спонсорські, меценатські та власні кошти”, – розповів міський голова.

blank
Фото: Oleksandr Symchyshyn

Бюджетні гроші натомість виділяють на підтримку усіх військових частин, розташованих у Хмельницькій громаді. За три місяці їм уже направили понад 12 мільйонів гривень. Понад 9 мільйонів пішло на потреби тероборони та на програму опору.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають