9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Хмельницькі школярі-візочники отримали спеціальний шкільний автобус (відео)

Кілька місяців тому ТМ7+ розповіли історію хмельничанки, мами і вчительки Лесі Шевчук. Жінка увійшла у топ-50 кращих вчителів України Global Teacher Prize Ukraine і здобула сертифікат на здійснення мрії, а саме придбання спеціально обладнаного шкільного автобуса для дітей із вадами опорно-рухової системи. У четвер, 16 січня, відбулася урочиста передача автомобіля учням спеціалізованої школи №8. Передає Національний Промисловий Портал.

Леся Шевчук – звичайна вчителька молодших класів і мама хлопчика, прикутого до інвалідного візка. Вона мріяла і отримала. Спершу так званого «вчительського Оскара», а потім і суперприз – шкільний автобус для дітей-візочників. В жовтні минулого року її побажання забезпечити Хмельницьку спеціалізовану школу №8, де навчається її син спеціальним автобусом перемогла в номінації «Вчительська мрія». У січні транспорт за 1,5 мільйони гривень урочисто передали закладу. Першим випробовує автозручності Лесин син — Богдан.

У спеціальній загальноосвітній школі номер 8 навчається 16 дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Представники громадської спілки «Освіторія» і благодійники, що започаткували в Україні національну вчительську премію, кажуть – мрія Лесі була не особисто корисна, а суспільно-необхідна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають