9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Завод “Сумихімпром” відновлює виробництво

Завод “Сумихімпром” розпочав поетапне відновлення роботи після вимушеної зупинки діяльності минулого року.

Передає Промисловий Портал з посиланням на UBR.

Підприємство було в стані простою майже півроку через влучення снарядів та пошкодження окремих об’єктів.

На підприємстві завершились відновлювальні роботи. Вже у квітні почнуть функціонувати базові цехи та запрацює весь технологічний цикл.

“Ми завантажуємо в повному обсязі цехи з випуску мінеральних добрив, пігментів і сірчанокислотне виробництво. Вже у квітні наші потужності зможуть щомісяця виробляти 20-25 тис. тонн добрив на місяць з поетапним збільшенням обсягів до 35 тис. тонн на місяць, близько 1800 тонн двоокису титану та 35-40 тис. тонн сірчаної кислоти на місяць”, – заявив виконавчий директор Володимир Волков.

blank

За його словами, вже сформовано значний пакет замовлень на найближчі місяці. План передбачає випуск понад 200 тис. тонн складних добрив упродовж півроку. Підприємство не планує звужувати асортименти продукції.

“Виробнича програма добрив налаштована під попит українських аграріїв. Ми вироблятимемо весь класичний асортимент високоефективних гранульованих NPK та NP добрив, що містять усі основні поживні елементи”, – додав керівник заводу.

“Сумихімпром” – одне з найбільших вітчизняних підприємств із випуску складних мінеральних добрив, двоокису титану, сірчаної кислоти та інших видів неорганічної хімії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають