9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

В Україні відкрився новий завод з виробництва мінеральних добрив (фото)

У м. Кривий Ріг компанія «Українські мінеральні добрива» відкрила комплекс із виробництва мінеральних добрив потужністю до 100 тисяч тонн у рік. Основним продуктом заводу є азотно-сірчані та комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Обсяг інвестицій у будівництво підприємства становив понад 11 млн. доларів США. Виробничий комплекс застосовує енергоефективну та екологічно безпечну технологію виробництва гранульованих добрив на основі технології компактування. На підприємстві встановлено автоматизоване обладнання японсько-німецького холдингу HosokawaAlpine.

Крім того, на підприємстві створено багаторівневу систему контролю якості сировини й готового продукту. Усі заміри проводяться у власній лабораторії. Для гранулювання використовується українська сировина з різних джерел з гарантованими законтрактованими обсягами постачання. У подальших планах компанії вже з наступного року розширити асортимент та збільшити потужності підприємства.

Ми беремо найкращі світові практики й переносимо їх на національний ґрунт. Наш завод дає змогу виробляти тверді полікомпонентні добрива, адаптовані до вимог певного регіону, ґрунту, культури та кліматичних умов. Добрива, які ми виробляємо, орієнтовані на потреби сучасного сільського господарства, — підкреслив генеральний директор компанії «Українські мінеральні добрива Олексій Афанасьєв

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають