9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

“Укрспирт” виробив 4 млн літрів сировини для антисептиків

“Укрспирт” завершив програму постачання сировини для виробників антисептиків, виготовивши її під час дії дозволу 4 млн літрів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

З 2 квітня 12 заводів “Укрспирту” виробляли сировину для антисептиків. Станом на сьогодні ми поставили 4 мільйони літрів дезінфекційного засобу українським виробникам. З цієї сировини компанії виготовляють антисептики, які потім потрапляють на полиці магазинів та аптек по всій країні, – зазначив в.о. директора «Укрспирту» Сергій Блескун.

У квітні дезінфекційний засіб у ДП «Укрспирт» закупав 41 український виробник антисептиків. Процес виробництва та відвантаження дезінфекційного засобу контролювався представником податкової, який складав відповідний акт.

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-I набрав чинності 2 квітня. Згідно з Законом, ДП “Укрспирт” було дозволено виготовляти дезінфекційний засіб на базі заводів підприємства до 30 квітня 2020 року включно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають