9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Укрхімтрансаміак збільшив прибуток за результатами першого півріччя 2018 року

За підсумками діяльності ДП «Укрхімтрансаміак» за перше півріччя 2018-го року – у результаті фінансово-господарської діяльності підприємство отримало прибуток. Так, валовий прибуток за вказаний вище період склав понад 170 млн грн, що більше, ніж на 30% перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомляє Інфоіндустрія

Зважаючи на перевиконання (на 6%) обсягів транспортування аміаку, яке вдалося досягнути завдяки розробленій і погодженій стратегії транспортування аміаку й визначенню оптимального завантаження аміакопроводу «Тольятті-Одеса», держава отримала додатково до запланованих 16,5 мільйонів гривень податків. Загалом, за перше півріччя ДП «Укрхімтрансаміак» сплатило понад 730 млн грн податків.

У цілому результати виробничої діяльності суттєво вищі, ніж планувалося, та значно кращі у порівнянні з першим півріччям 2017-го року. Так, наприклад, за 6 міс поточного року у порівнянні з минулим роком було спрямовано на 56% більше рентних платежів та у три рази зросла частина прибутку, що була відрахована до Державного бюджету. Також впродовж першого півріччя на підприємстві відбулося підвищення заробітної плати у середньому на 10%.

Останні новини:

Зараз читають